Holownik A4 Kraków

Jak szybko docieramy na miejsce?

Czas dotarcia pomocy drogowej na miejsce zdarzenia zależy od wielu czynników, takich jak lokalizacja, natężenie ruchu drogowego czy ilość zgłoszeń do realizacji. Usługi naszej pomocy drogowej są dostępne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zazwyczaj jesteśmy w stanie wyjechać lawetą / holownikiem do zdarzenia w mniej niż 5 minut. Zadzwoń już teraz +48 729 121 194

Holownik A4 Kraków

W przypadku poważniejszej awarii lub wypadku, czas reakcji pomocy drogowej zależy również od rodzaju utrudnień i potrzebnych do wykonania usługi sprzętów. Najbardziej skomplikowane zlecenia wymagają często użycia dwóch pojazdów specjalistycznych lub dodatkowych narzędzi. Jeśli potrzebna jest Państwu specjalistyczna pomoc, taka jak wydobycie zablokowanego pojazdu z garażu podziemnego lub wyciągnięcie oraz holowanie auta z trudnego terenu jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą o każdej porze dnia i nocy. Posiadamy odpowiedni sprzęt i wykwalifikowaną kadrę pracowników.

POMOC DROGOWA KRAKÓW +48 729 121 194

Warto pamiętać, że w sytuacjach awaryjnych najważniejsze jest zapewnienie bezpieczeństwa dla siebie i innych użytkowników drogi. W przypadku zagrożenia lub wypadku należy natychmiast wezwać pomoc drogową i zastosować się do zaleceń operatora lub służb ratunkowych, a także zadbać o oznakowanie miejsca awarii za pomocą trójkąta ostrzegawczego.